69114  Україна, м. Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади б. 28 оф. 37

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

"ДЕМОС"

Продукція

Насоси для шахт та копалень

          У 2012р. отримано Дозвіл Держгірпромнагляду України для використання мембранних насосів у чавунному виконанні NDP-40BFC, NDP-50BFCNDP-80BFC у шахтах небезпечних по пилу та газу.

03 квітня 2014р. отримано Дозвіл Держгірпромнагляду України для використання мембранних насосів в алюмінієвому виконанні  NDP-25BАC, NDP-40BАC-RC, NDP-50BAC-RC у шахтах небезпечних по пилу та газу.

01 липня 2019р. отримано Дозвіл Держпраці України для використання мембранних насосів Yamada всіх типорозмірів у шахтах небезпечних по пилу та газу.

          Не зважати на загрозу затоплення в шахтах неможливо – на кону людські життя. Лише навесні 2012 року у світі сталося 4 великі аварії з людськими жертвами.

          Будівництво стволів шахт зазвичай супроводжується притоками води. Вода в ствол може надходити безпосередньо з оголених водоносних порід або через стінки кріплення. Іноді ґрунтові води надходять у виробки поступово, часом трапляються прориви підземних потоків. Наявність припливу води при проходці стволів негативно позначається на продуктивності праці прохідників, швидкості проходки та якості бетонного кріплення.

          При будівництві стволів є кілька основних способів боротьби з водою. Однією з них є безпосередній водовідлив, тобто. відкачування води із вибою ствола за допомогою водовідливних засобів - насосів.

          Вирішити проблему відкачування складно через забрудненість потоків, які, крім бруду, включають дрібні осколки породи. Другою проблемою підтоплення шахт ґрунтовими водами є неконтрольований та непрогнозований характер цього явища, що потребує оперативного відкачування вод з можливістю переміщення насосів для шахт. Зручне рішення для боротьби із підтопленнями підземних виробок запропонувала компанія YAMADA (Японія). Установка техніки на колеса дозволяє легко переміщати насос у потрібне місце без особливих зусиль. Ще однією «ноу-хау» японських насосів для шахт стала внутрішня конструкція механізму, що дозволяє легко транспортувати забруднені потоки, що містять тверді частинки. Діапазон продуктивності насосної техніки дозволяє перекачувати обсяг рідин, що змінюється в часі. Модельний ряд насосів для шахт дозволяє врахувати нюанси застосування техніки та підібрати насос, який відповідає конкретним умовам кожного об'єкта.

           Насос мембранний NDP призначений для відкачування шахтної води із вибою у водозбірник при проходженні вертикальних стовбурів шахт. Насос також може бути використаний для місцевого водозливу при проходженні ухилів, горизонтальних виробок і на поверхні для відкачування води при копанні глибоких котлованів і канав у гірничих та будівельних роботах. Не боїться затоплення. Може працювати у зануреному стані. Для цього необхідно глушник насоса вивести над рівнем води

           Компанія Yamada (Японія) спеціалізується на виробництві високоякісних пневматичних мембранних насосів широкого промислового застосування. Насоси використовуються в хімічній, харчовій, паперовій, лакофарбовій промисловості, гірничо-шахтній, а також для перекачування стічних вод, нафтопродуктів і навіть сипких матеріалів. Насоси з пневматичним приводом працюють від стисненого повітря в діапазоні тиску на вході 0,2-0,7 МПа, створюючи вихідний тиск рідини до 7 бар для мембранних насосів. Продуктивність насосів до 800 л/хв, що регулюється від 0 до 100%.

Мембранні насоси

Універсальні, герметичні, вибухобезпечні, самовсмоктувальні (до 9 м глибина всмоктування) мембранні насоси забезпечують безпечне транспортування та циркуляцію як нейтральних, так і агресивних, активних рідин, а також в'язких до 30000 сантипуаз, абразивних з твердими включеними.

  

Каталог продукції Yamada Технічні дані  насосів  Більше інформації на сайті:
Насоси для великих включень NDP-40BFC               NDP-25BAC
Насоси для нафтопродуктів NDP-50BFC               NDP-40BAC-RC  
Опитувальний  лист  NDP-80BFC               NDP-50BAC-RC
 

 

Переваги:

  • Проста конструкція насосів з мінімальною складовою частин надійна в роботі і майже не вимагає обслуговування

  • Перекачування різних продуктів від води до в'язких, абразивних, хімічних та вибухонебезпечних середовищ

  • Відсутність ущільнень і сальників виключає витік матеріалу, що перекачується.

  • Відсутність можливості іскроутворення, насос вибухобезпечний

  • Насос може працювати в режимі "сухого ходу" без пошкоджень та шкоди для терміну служби

  • Регулювання продуктивності від 0 до 100 % за допомогою зміни кількості повітря, що подається

  • Самовсмоктування з висоти до 9 метрів

  • При закритті напірної магістралі насос автоматично зупиняється і знову запускається під час її відкриття

  • Робота на сухому повітрі без мастила

  • Максимальний розмір твердих частинок до 10 мм.

 

Принцип роботи:

  

 

Повітряний діафрагмовий насос працює від стисненого повітря, що подається, під тиском від 1 до 7 бар.

Повітря подається через клапанний механізм у ліву чи праву повітряні камери. Ці камери розділені від рідинних камер двома гнучкими діафрагмами, встановленими на центральному штоку. У момент, коли повітророзподільний механізм подає повітря в праву повітряну камеру, центральний шток рухається вправо, витісняючи діафрагмою рідина через верхній вихідний порт, одночасно рідина під тиском закриває вхідний клапан.

У цей час збільшується обсяг лівої камери, створюючи перепад тиску. Вхідний клапан лівої камери відкривається, рідина всмоктується. Коли центральний шток займає праве положення, повітряний клапан закривається, стиснене повітря надходить у ліву повітряну камеру, центральний шток рухається вліво, витісняючи рідину з лівої камери через вихідний порт. Таким чином відбувається циклічність процесу.

Якщо вихідний порт перекрити, насос припинить роботу, оскільки повітряний та рідинний тиск буде збалансовано.

Завдяки цьому балансу діафрагми займають центральне положення в камерах, залишаючись без механічних навантажень, що у свою чергу збільшує їх термін служби та унеможливлює проблеми при запуску насоса.

Пневматичні мембранні насоси Yamada - НАСОСИ БАГАТОЦІЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ДЛЯ РІЗНИХ ГАЛУЗЕЙ ПРОМИСЛОВОСТІ:

НАФТОХІМІЧНА, ХІМІЧНА, НАПІВПРОВІДНИКОВА, ФАРМАЦЕВТИЧНА, ТЕКСТИЛЬНА, КЕРАМІЧНА, ЛАКОФАРБОВА, ДРУКОВАНА, ПАПЕРОВА, ХАРЧОВА, ВОДООЧИСТКА, ГІРНИЧО-ШАХТНА І Т. Д.