69114  Україна, м. Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади б. 28 оф. 37

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

"ДЕМОС"

Продукція

Насоси ZENIT

  

  Група Zenit – це одна з основних реалій на міжнародній арені в області проектування та створення технологій  для  обробки води.

download.png

Основним видом діяльності компанії є проектування та виробництво  занурювальних електронасосів побутового та промислового призначення. Високий рівень технологічного розвитку та великий накопичений досвід дозволили групі Zenit вийти на ринок з продукцією, призначеною для аерації та змішування, надаючи повну гаму виробів, що задовольняє найвибагливіші запити.

Велика історія, динамічність і прагнення новизні - це основні риси групи Zenit, що забезпечили постійний і поступовий розвиток компанії, не спотворюючи ясність коренів та поставлених цілей.

Завдяки продуманим рішенням, Групі Zenit завжди вдавалося займати значну частку ринку в тих секторах, де вона працює, гарантуючи своїм замовникам продукцію з високим технологічним змістом і сучасні послуги.

Описание основных семейств насосов ZЕNIT :

DR (DRENO) — сімейство насосів із відкритими багатоканальними робочими колесами. Для відкачування не надто забруднених рідин, наприклад, відкачування підвалів, затоплених колодязів, котлованів і т.д.

DG (DRAGA) — сімейство насосів із заглибленими робочими колесами типу Vortex, що забезпечують вільний прохід для рідини з великими частинками. Використовуються в промисловості, сільському господарстві, перекачуванні біологічного шламу, стоків тваринницького походження та забруднених рідин з твердими тілами, для відкачування фекальних вод.
 
 
GR (GRINDER) — сімейство насосів з відкритими багатоканальними робочими колесами та з подрібнюючим пристроєм на вході. Застосовуються для відкачування фекальних вод при необхідності наявності високого напору, а також вод, що включають волосся, пір'я, траву, мотузки і т.д.

АР — сімейство насосів з відкритими багатоканальними робочими колесами, що забезпечують високий тиск рідини. Для відкачування не надто забруднених рідин, наприклад, відкачування підвалів, глибоких колодязів, котлованів тощо. за необхідності наявності високого тиску.

 

 

MA (MACS), SM (SYSTEM M), SB (SYSTEM B) — сімейства для відкачування сильно забруднених вод, наприклад, фекальних. Характерні великими параметрами подачі та напору, а також економією електроенергії та наднадійністю.

           МА
 SM  SB

 

VL (VULCO) — сімейство насосів, проточна частина яких покрита "вулколланом" - матеріалом, який не піддається абразивному зносу. Для перекачування рідин, що містять сильно абразивні включення, наприклад скло, керамічну крихту пісок і т.д.

 

 

BLUE — нова полегшена серія з подвійним торцевим ущільненням масляної камери.

Насоси зі спеціальних сплавів -  Насоси DRB та DGB виконані з бронзи В10 і мають відкриту багатоканальну крильчатку, придатну для води з твердими тілами (DRB) та vortex для забрудненої води (DGB). Вони рекомендовані для морської води або солоних рідин та знаходять застосування в таких галузях, як рибництво чи тваринництво.

Насоси DRX, DRY та DGX виконані з нержавіючої сталі CF8-M (AISI 316) та мають відкриту багатоканальну крильчатку, придатну для води з твердими тілами (DRX, DRY) та vortex для забрудненої води (DGX). Вони рекомендуються для корозійних та агресивних рідин, отже, вони можуть використовуватися для промислових систем у хімічній, фармацевтичній промисловості або за наявності морської води.

 

Опис основних серій:

S, I, E - чавунне виконання, сухий електродвигун.
О - чавунне виконання, маслонаповнений електродвигун.
В - бронзове виконання, маслонаповнений електродвигун. Для середовищ, неагресивних до бронзи, наприклад морської води.
X, Y - виконання з нержавіючої сталі, маслонаповнений електродвигун. Для середовищ, не агресивних до хромонікелевої сталі, для забруднених хімічних стоків.
F - для перекачування рідин у вибухонебезпечному середовищі. Чавунне виконання, сухий електродвигун.
Т, N, Р - чавунне виконання, що застосовуються для насосів з великими параметрами подачі і напору, мають можливість встановлення сорочки охолодження двигуна.

_

Завантажити:

Каталоги продукції