ГАЗОВІ ПРУЖИНИ ВИРОБНИЦТВА КОМПАНІЇ BANSBACH (НІМЕЧЧИНА)
Каталог газових пружин (pdf)
Каталог Quick Ship D (pdf)
Форма замовлення газових пружин (pdf)
Газові пружини - це гідропневматичні регулювальні вироби. Вони складаються з напорного циліндра та штоку з поршневим пакетом. З'єднувальні елементи (приєднувачі) різних типів, що закріплені на циліндрі та штоці, забезпечують надійне з'єднання газової пружини з конструкцією.
Газові пружини наповнюються під високим тиском азотом. Це створює тиск наповнення, який в свою чергу діє на поршень. Таким чином створюється сила опору, і якщо ця сила більша сили протидії, то шток висовується, при меншій силі пружина стискується. Крім азоту у внутрішньому просторі знаходиться певна кількість мастила для зменшення тертя між деталями та амортизації кінцевих положень.
Газові пружини від німецької компанії Bansbach мають цілий ряд переваг, котрі суттєво виділяють його серед інших, а саме:
- максимальний опір корозії завдяки іноваційній технології Ceram Pro.
- мінімальне тертя
- тривалий строк служби
- захист від вібрації та легких бокових навантажень
- вбудована мастильна камера
- низьке зусилля для приведення в дію
- установка та зберігання в будь-якому положенні
- работа при температурі навколишнього середовища від -30°С до + 80°С
- спеціальні розробки для температур від -45°С до + 200°С
- широкий вибір з'єднувальних елементів
- стальний циліндр із зихисним покриттям
- спеціальна конструкція поршня для контролю швидкості
- унікальна напрямна із вбудованою мастильною камерою
- поверхня штоку поршня оброблена за допомогою запатентованої технології Ceram Pro
- широкий вибір приєднань до штоку поршня
З'ЄДНУВАЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ
Для того, щоб ефект від застосування газової пружини був максимальним, необхідно щоб передача руху та зусиль була якомога краща.
Для вирішення цієї задачі, компанія Bansbach розробила широку гаму з'єднувальних елементів та приєднань до газових пружин.
БЛОКУЮЧІ ГАЗОВІ ПРУЖИНИ
Шток поршня блокуючої газової пружини типу "легке підняття" може бути зафіксований в будь-якому положенні протягом усього ходу простим натисканням пускової кнопки.
При натисненні на кнопку відкривається поршневий клапан, що дозволяє газу чи мастилу протікати через поршень і шток поршня може витягуватися чи вдавлюватися. Після відпускання кнопки поршневий клапан перекривається і блокує шток в потрібній позиції. При блокуванні, в залежності від типу конструкції поршня, виличини сили опору, а також напрямку руху, можливе досягнення різних значень блокуючої сили. Якщо навантаження на пружину є значним, то надійне запорне блокування стає важливою характеристикою. За допомогою програми обчислення, в залежності від величини сил конкретного застосування, ми зможемо підібрати максимально надійну газову пружину.
Головне застосування блокуючі газові пружини знаходять там, де потрібно забезпечити автономність від зовнішнього джерела сил, отримати амортизований та повністю контрольований рух. В залежності від конструкцій, компанія Bansbach пропонує 4 основних типи блокуючих газових пружин.
Тип В – еластичне блокування
Це базовий тип блокуючої газової пружини. Поршень повністю рухається в середовищі стисненого азоту. Коли клапан поршня зачиняється, то цей тип пружини може бути заблокований в довільній точні ходу штока, але таке блокування буде досиль еластичним і в залежності від величини навантаження на пружину, може відбутися зміщення від бажаної точки фіксації.
Тип К – жорстка фіксація при витягуванні, еластична при вдавлюванні
В цьому типі газових пружин блокування відбувається в камері з мастилом, яка відділена від газу за допомогою плаваючого поршня. Якщо сила на цю пружину застосовується у напрямі витягування, то блокуюча сила утримує шток в нерухомому стані. У випадку, якщо сила застосовується у напрямі вдавлювання, то пружина залишається нерухомою аж до моменту, коли сила тиску на плаваючий поршень перевищена.
Тип Р – жорстка фіксація при вдавлюванні, еластична при витягуванні
Принцип дії цього типу блокуючих газових пружин схожий на тип К, але в цій конструкції газова та масляна камера поміняні місцями. Це означає, що пружина утримується в нерухомому стані у випадку, якщо прикладається зусилля в напрямі вдавлювання. Якщо сила прикладається у напрямі витягування, то фіксація буде жорсткою аж до моменту, коли значення сили тиску на плаваючий поршень перевищено.
Тип КХ – жорстка фіксація в обох напрямах
В цьому типі блокуючих газових пружин всі переваги пружин типу К та типу Р зкомбіновані в одному пристрої Пружина утримується в нерухомому стані впритул до механічної міцності не залежно від того, в якому напрямі докладається зусилля.
СИСТЕМИ КЕРУВАННЯМ БЛОКУВАННЯМ
За допомогою важелю | За допомогою приводу | З гідравлічним пуском |