69114  Україна, м. Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади б. 28 оф. 37

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

"ДЕМОС"

Продукція

Побутові насосні станції SPERONI KPM, CAM

Застосування

Насос має гарну всмоктувальну здатність та напірно-витратну характеристику. Встановлений в насосній частині ежектор створює достатнє розрядження для підйому води з 8-метрової глибини і стійко працює навіть при невеликій кількості повітря в трубопроводі, що подає. Корпус насоса виготовлений із нержавіючої сталі, що дозволяє застосовувати його для перекачування питної води у системах автоматичного водопостачання з мембранними баками невеликих індивідуальних будинків.

СВЕРДЛОВИНІ НАСОСИ ДЛЯ СВЕРДЛОВИН 6” З НЕРЖ. СТАЛИ SXT

Застосування

Багатоступінчастий насос занурювальний (DN 150 mm) призначений для роботи в свердловинах, обладнаних буровою колоною не менше 168 мм. Насоси цієї серії мають продуктивність до 22 куб.м./год. Головним чином використовуються для подачі води у промислових цілях, організації систем центрального водопостачання, в установках для зрошення та пожежогасіння, скрізь, де потрібна подача чистої води із свердловин.

Колодязний занурювальний насос Speroni SС

ЗАСТОСУВАННЯ

Відцентровий багатоступінчастий насос SC призначений для перекачування чистої води з колодязів та резервуарів. Насос комплектується кабелем, поплавковим вимикачем рівня та пускозахисним пристроєм. Рекомендується для створення систем приватного водопостачання невеликих будинків для подачі води з колодязів з автоматикою включення та мембранним баком.

ЗАГАЛЬНІ 4” НАСОСИ ДЛЯ СВЕРДЛОВИН СЕРІЇ «SP»

ЗАСТОСУВАННЯ

Багатоступінчасті занурювальні 4” насоси для глибоких свердловин. Використовуються, головним чином, для подачі чистої води в побутових та промислових цілях, дощових та зрошувальних установках, в системах пожежогасіння для подачі води зі свердловин.

НЕРЖАВЕЮЧІ ЗАГАЛЬНІ НАСОСИ ДЛЯ СВЕРДЛОВИН 4” СЕРІЇ «SX»

ЗАСТОСУВАННЯ

Багатоступінчасті занурювальні 4” насоси для глибоких свердловин. Використовуються, головним чином, для подачі чистої води в побутових та промислових цілях, дощових та зрошувальних установках, в системах пожежогасіння для подачі води зі свердловин.

Відцентровий одноступінчастий насос СВ

ЗАСТОСУВАННЯ

Відцентровий одноступінчастий водяний насос із колесом відкритого типу. Особливість конструкції робочого колеса дозволяє досягати продуктивності подачі води до 90 м/год. Для забезпечення зазначеної продуктивності при монтажі насоса для кожної моделі приєднувати патрубок, що подає діаметром не менше рекомендованого в таблиці.
Насос застосовується для перекачування чистої води або агресивних рідин з невеликою домішкою піску. Насос може бути використаний для наповнення відкритих безнапірних ємностей, поливальних систем у садівництві та сільському господарстві, індустрії, систем охолодження.

Відцентровий насос Speroni з одним раб. колесом С

ЗАСТОСУВАННЯ

Одноступеневий відцентровий насос застосовується для перекачування малих, середніх та великих обсягів. Використовується у цивільних та промислових об'єктах водопостачання. Може використовуватися для подачі води в автоматичних системах з малими та середніми мембранними баками, для зрошувальних та поливальних систем у садівництві та сільському господарстві, для збільшення тиску у внутрішніх водопровідних системах.

Дренажний насос SPERONI SDX,SXG

ЗАСТОСУВАННЯ

Переносний занурювальний насос, виконаний у корпусі з нержавіючої сталі. Конструкція дозволяє охолоджувати двигун рідиною, що перекачується, що дозволяє використовувати насос при неповному зануренні. Застосовується для відкачування нефільтрованої води з льохів або резервуарів, чистої або трохи забрудненої води, а також для заповнення ємностей при подачі води на невелику висоту в самопливних системах зрошення

Занурювальний насос Speroni Серія TFE

Робочі характеристики

  • Температура рідини до 35°С
  • Глибина всмоктування 5м.
  • Максимальний розмір домішок – d=25 мм
  • Мінімальний рівень рідини, при якому насос працює - 40 мм.
  • Призначений для тривалої роботи

Відцентровий моноблочний насос Speroni CS

ЗАСТОСУВАННЯ

Відцентровий, виконаний в одному корпусі, одноступінчастий електронасос, виготовлений за DIN 24255 - NFE44-II - UNI 7467 стандартами. З'єднання насоса та двигуна здійснюється через проміжний фланець. Цей насос ідеальний для перекачування чистої води та інших хімічно та механічно не агресивних рідин. Якщо передбачається перекачувати рідину, щільність та/або в'язкість якої відрізняється від тих самих параметрів води, то внаслідок зміни гідравлічної потужності необхідно враховувати потрібну в цьому випадку потужність електродвигуна.