69114  Україна, м. Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади б. 28 оф. 37

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

"ДЕМОС"

Продукція

Насосне обладнання SAER

Горизонтальні багатоступінчасті насоси SAER ОР

Опис


Застосування

Перекачування чистої води та хімічно неагресивних рідин у приватному господарстві. Автоматична подача в невеликі та середні ємності для садівництва при зрошенні. Крім того, серія OP, завдяки своїм напірним характеристикам, може бути використана
як головний насос у складі АНС.

 

Вертикальні багатоступінчасті насоси SAER CWM201

Багатоступінчастий вертикальний насос призначений для: водопостачання та підвищення тиску без або з використанням гідроакумулюючих ємностей, систем пожежогасіння, систем зрошення та технологічних процесів, де потрібне підвищення тиску.
Максимальна температура рідини, що перекачується +120°С
Максимальний робочий тиск – 40 бар.
Продуктивність: до 110 м3/год
Натиск: до 331 м.

Вихрові електронасоси SAER KF 0-3-4-5-6-1-2

 

Галузь застосування.
Насоси знайшли своє застосування для автоматичної подачі води спільно з резервуарами - автоматичними агрегатами підтримки тиску, для зрошення городів та садів (установка у місцях захищених від атмосферного впливу), для викачування чи подачі в ємності при використанні тільки чистої води.
Технічна характеристика.
Подача до 4,2 м куб/год.
Натиск до 88 м
Застосовується для перекачування чистої води та хімічно неагресивних рідин без абразивних включень.

Дренажні насоси SAER TEX, TEX-D

 

Дренажні насоси можуть застосовуватися для відкачування води із затоплених приміщень, басейнів, резервуарів, для зниження рівня ґрунтових вод, поливальних робіт. У забрудненій рідині, що перекачується, допускається вміст механічних домішок з масовою часткою не більше 10% і твердими частинками не більше 3 мм. Насоси придатні для вертикального встановлення в стаціонарному або переносному варіанті. Перекачування рідини з довговолокнистими включеннями є неприпустимим.

Каналізаційні насоси SAER PD

 

Застосування

Каналізаційні насоси з вільним проходом від 35 мм до 98 мм можуть застосовуватися для відкачування стічних та фекальних води не агресивних, по відношенню до матеріалів виготовлення насоса, без довговолокнистих включень. Насоси придатні лише для вертикальної установки (горизонтальна суха установка на запит) у стаціонарному (на ніжках або муфті) або переносному варіанті.

Мотопомпа SAER AS 97,AS 98 насос з бензиновим двигуном

 

Завдяки ротаційному робочому колесу з боку всмоктування створюється знижений тиск, повітря змішується з рідиною у всмоктувальній магістралі. Повітряно-рідинна суміш надходить у зону тиску, повітря відокремлюється від рідини і вона працює далі як у звичайному відцентровому насосі.
Для запобігання випорожненню насосної частини при відстою насоса з боку всмоктування встановлено зворотний клапан; у разі випадкового спорожнення всмоктувальної магістралі в насосі залишається достатня кількість рідини.
Застосування.
Перекачування води з річок, струмків, перекачування брудної води, використання в агропромисловому комплексі, будинках. Завдяки конструкції з відкритим робочим колесом дозволяє перекачувати рідини з твердими включеннями, з невеликим вмістом піску та інших рідин з каламутною та брудною водою..

Зовнішні самонасмоктувальні електронасоси Saer М 50-60-70-80-300-400

Принцип роботи

Серія М включає зовнішні самовсмоктувальні електронасоси відцентрового типу з одним робочим колесом. Ефект самовсмоктування досягається завдяки ежектору (принцип Вентурі), встановленому в корпусі насоса. Рідина, що перекачується, лише частково подається до нагнітального патрубка насоса. Решта, що залишилася, рециркулюється за допомогою ежектора, який, будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрідження, необхідне для самовсмоктування. Перед запуском в роботу достатньо заповнити водою тільки насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин, що містять повітря.

Зовнішні самонасмоктувальні електронасоси Saer М 94-97-99

 

Принцип роботи

Серія М включає зовнішні самовсмоктувальні електронасоси відцентрового типу з одним робочим колесом. Ефект самовсмоктування досягається завдяки ежектору (принцип Вентурі), встановленому в корпусі насоса. Рідина, що перекачується, лише частково подається до нагнітального патрубка насоса. Решта, що залишилася, рециркулюється за допомогою ежектора, який, будучи з'єднаний з камерою всмоктування, створює в ній розрядження, необхідне для самовсмоктування. Перед запуском в роботу достатньо заповнити водою тільки насосну частину. Завдяки системі Вентурі вирішується проблема перекачування рідин, що містять повітря.

.

Самовсмоктувальні насоси SAER M із зовнішнім ежектором


Застосування.
Подача води в будинки, підвищення тиску, подача води в сади, городи.
Встановлення зворотного клапана є обов'язковим. Рекомендується встановлювати клапан на
нагнітальний патрубок насоса для забезпечення адекватного врівноважування тиску
в процесі роботи.
Технічні характеристики.
Продуктивність до 2 м3/год (для М90-М100)
Продуктивність до 4 м3/год (для М153-М203)
Натиск до 56 м. (для М90-М100)
Натиск до 110 м. (для М153-М203)

Самовсмоктувальні електронасоси для брудних вод SAER AР97, AP98

 

Принцип роботи
Самовсмоктувальні моноблочні відцентрові насоси з відкритим робочим колесом.
Завдяки ротаційному робочому колесу з боку всмоктування створюється знижений тиск, повітря змішується з рідиною у всмоктувальній магістралі. Повітряно-рідинна суміш надходить у зону тиску, повітря відокремлюється від рідини і вона працює далі як у звичайному відцентровому насосі.
Для запобігання випорожненню насосної частини при відстою насоса з боку всмоктування встановлено зворотний клапан; у разі випадкового спорожнення всмоктувальної магістралі в насосі залишається достатня кількість рідини.
Наявність зливного отвору перешкоджає утворенню ефекту сифону.

Свердловинні насоси SAER FS 98, NR 151, NR 152, S 151, NR201, S 181

 

СВЕРДЛОВИНІ НАСОСИ СЕРІЇ 4", 6", 8", 10", 12"

Принцип роботи
Електричні багатоступінчасті занурювальні насоси цієї серії радіально-гідродинамічного (відцентрового) типу і мають аксіальні та напіваксіальні лопатки робочого колеса та дифузор. При виготовленні насосної частини, дифузорів, робочих коліс з нержавіючої сталі використовується безшовна технологія. Для серії FS завдяки конструкції насоса він практично не вимагає обслуговування тривалий термін і може перекачувати рідини з вмістом піску до 300 г/м3.

Відцентрові консольні насоси NCBZ-NCBTZ

 

Конструктивні характеристики:
NCB - нормальновсмоктують на двох опорах;
NCBZ - нормальновсмоктуючий насосний агрегат на плиті;
NCBT — відцентровий насос із вільною віссю та розмірами за EN 733;
Двигун може бути від'єднаний від насосної частини, яка залишається в системі.

Відцентрові моноблочні насоси муфтою SAER MG1-MG2

 

Галузь застосування:
Насоси серії MG1-MG2 застосовуються в рециркуляційних установках, системах нагріву,
охолодження, повітряного кондиціювання, групи високого тиску, установки пожежогасіння.
Конструктивні характеристики:
Насоси серії MG1 - MG2 - моноблочні з одним робочим колесом, подовженою муфтою, комплектуються асинхронним електродвигуном виконання ВР3/ВР5. З'єднання насоса з двигуном здійснюється через сполучну конструкцію, що є корпусом з валом усередині, встановленому на підшипниках. Двигун та насосна частина можуть бути легко роз'єднані, причому насосна частина залишається в системі.

Відцентрові моноблочні насоси з різьбовим з'єднанням SAER BP

Галузь застосування:
Ця серія зовнішніх одноступінчастих відцентрових насосів мають малий і середній напор і високу продуктивність. У цих насосах робоче колесо посаджено безпосередньо на вал двигуна. Тиск рідини збільшується безпосередньо у корпусі насоса. Гідродинамічна форма робочого колеса забезпечує найменші гідравлічні втрати та сприяє підвищенню тиску завдяки особливій конструкції лопатей.

Відцентрові насоси SAER IR-IR 4P

 

Галузь застосування:
Насоси серії IR, IR 4-P застосовуються в рециркуляційних установках, системах нагрівання, охолодження, повітряного кондиціювання, групах високого тиску, установках пожежогасіння.

Зовнішні насоси відцентрового типу Saer СМ-СМР

 

Принцип роботи

Зовнішні насоси відцентрового типу з одним робочим колесом. Перекачується

рідина, що проходить за спіральною формою корпусу насоса, трансформується з

кінетичної енергії в динамічну енергію тиску Тиск і потік досягається

з мінімальними втратами за допомогою особливої конструкції робочого колеса.

Відцентрові насоси із двома робочими колесами SAER CB,FC

***СB 40, CB 50***

Галузь застосування
Насоси застосовуються для перекачування хімічно не агресивних рідин
- для подачі води на різні об'єкти
- для побутового застосування
— для використання з невеликими та середніми ємностями в автоматичних установках
- Підвищення тиску
Технічні характеристики
- Подача до 15 куб. м
- Натиск до 64 м