69114  Україна, м. Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади б. 28 оф. 37

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

"ДЕМОС"

Продукція

Частотні перетворювачі Hyundai

Компанія «HYUNDAI Heavy Industries» завжди пропонує замовнику лише найкращу продукцію!

Інвертори Hyundai N-серії з характеристиками цифрового керування та відкритою мережею для обміну даними є нещодавно розробленими продуктами.
Компактні інвертори Hyundai N-серії, виготовлені на найсучаснішому обладнанні, охоплюють діапазон від низьких до середніх та високих напруг. Вони є продуктами нового покоління, що повністю відповідають потребам замовників.

Одна з переваг перетворювачів частоти Hyundai - Векторний метод керування двигуном - для випадків, коли в процесі експлуатації навантаження може змінюватися на одній і тій же частоті, тобто. немає чіткої залежності між моментом навантаження та швидкістю обертання, а також у випадках, коли необхідно отримати розширений діапазон регулювання частоти при номінальних моментах, наприклад, 0...50 Гц для моменту 100% або навіть короткочасно 150-200% Мном. Векторний метод працює нормально, якщо правильно введені паспортні величини двигуна і успішно пройшло його автотестування. Векторний метод реалізується шляхом складних розрахунків у реальному часі, вироблених процесором перетворювача на основі інформації про вихідний струм, частоту та напругу. Процесором використовується також інформація про паспортні характеристики двигуна, які вводить користувач. Час реакції перетворювача зміну вихідного струму (моменту навантаження) становить 50…200 мсек.

Векторний метод дозволяє мінімізувати реактивний струм двигуна при зменшенні навантаження шляхом адекватного зниження напруги двигуна - додаткова можливість енергозбереження. Якщо навантаження на валу двигуна збільшується, перетворювач адекватно збільшує напругу на двигуні.

Частотні перетворювачі великої потужності дозволяють повністю автоматизувати технологічні процеси водо та теплопостачання, у вентиляторах, компресорах, екструдерах, конвеєрах тощо. З іншого боку, використання перетворювачів частоти дає значну економію електроенергії. Наприклад, на об'єктах водопостачання окупність перетворювачів частоти становить від 8 до 15 місяців.

Пропонуємо Вам для ознайомлення наступні Варіанти застосування:

* Перетворювачі частоти на насос
* Перетворювачі частоти для вентиляції
* Перетворювачі частоти для каналізації
* Перетворювачі частоти для занурювальних насосів
* Перетворювач частоти на електродвигун
* Перетворювачі частоти для підтримки рівня
* Частотні перетворювачі великої потужності для котелень
* Частотні перетворювачі великої потужності для компресорів
* Частотні перетворювачі великої потужності для фасування продукції
* Частотні перетворювачі великої потужності для намотування
* Частотні перетворювачі великої потужності для переміщення
* Частотні перетворювачі великої потужності для укладання
* Частотні перетворювачі великої потужності для енерго- та ресурсозбереження

Перетворювачі частоти на насос
( Hyundai N700, N700E, N5000)

Перший приклад ефективного застосування перетворювачів частоти.

Найбільш просте та ефективне застосування – управління насосними агрегатами станцій підкачування водопровідних мереж та силових розподільчих пунктів.

Засноване це на стабілізації тиску холодної чи гарячої води на виході насосної станції. Можливе застосування як сигнал зворотного зв'язку датчика тиску або витрати води. Сигнал з датчика заводиться на аналоговий вхід частотного перетворювача, параметрах частотного перетворювача проводиться налаштування аналогових вхідних даних А5..А8, що встановлюють відповідність значення сигналу з датчика тиску зворотного зв'язку значенням частоти, що видається з перетворювача частоти. Наприклад А5=0,0 - частота, що відповідає мінімальному значенню сигналу 4 мА, А6=50,0 - частота, що відповідає максимальному значенню сигналу 20 мА, А7=0 - % на аналоговому вході відповідний 4 мА струму з датчика тиску, що відповідає показанням при необертовому двигуні, А8=100 - % на аналоговому вході відповідний 20 мА струму з датчика тиску, відповідний показанням при двигуні, що обертається при заданні частоти 50 Гц. При цьому параметри А5, А6 можна забити і абстрактні значення, наприклад, відповідні показанням тиску 0 і 6,5 атм (тиски відповідні струмам датчика тиску, забитим в А7 і А8), тим самим керувати безпосередньо тиском з панельки приводу.

При нерівномірному добовому, тижневому, місячному графіку споживання води підтримання оптимального тиску в мережах можливе за допомогою перекриття засувок на виході насосної станції (метод дроселювання) або рахунок зміни швидкості обертання насосного агрегату (зміна його продуктивності).

Потужність, яку споживає насос, знаходиться в кубічній залежності від швидкості обертання робочого колеса. Р = f (Q3). Продуктивність насоса Q прямо пропорційна швидкості обертання робочого колеса. Тобто. зменшення швидкості обертання робочого колеса насоса (вентилятора) у 2 рази призводять до зменшення споживаної потужності у 8 разів. насос.

Знаючи добовий графік витрати або споживання води, можна визначити добову економію електроенергії при застосуванні частотно-регульованого приводу. Таким чином, видно, що частотно-регульований привід значно ефективніше, ніж регулювання дроселювання.

Переваги застосування частотно-регульованого електроприводу.

1. Економія електроенергії від 30 до 60%.
2. Виключення гідроударів, що дозволяє різко збільшити термін служби трубопроводів та запірної арматури.
3. Відсутність великих пускових струмів, повний захист електродвигунів насосних агрегатів, робота електродвигунів та пускової апаратури зі зниженим навантаженням, що значно збільшує термін служби електродвигунів.
4. Значна економія води за рахунок оптимізації тиску в мережах та зменшення розривів трубопроводів.
5. Можливість повністю автоматизувати насосні станції.

Перетворювачі частоти для вентиляції
( Hyundai N700, N700E, N5000)

Застосування частотно-регульованого приводу в системах вентиляції та кондиціювання повітря.

Зазвичай вентилятори мають такі параметри, які забезпечують максимальну витрату повітря, необхідну системою. Проте умови функціонування часто потребують зниження витрати. Це може досягатися за рахунок дроселювання при постійній частоті обертання валу вентилятора, а також за рахунок зміни швидкості обертання валу вентилятора при використанні частотно-регульованого приводу. Продуктивність можна змінювати в залежності від сезонних, кліматичних умов, балансу тепло та вологовиділень, виділень шкідливих газів та пари. Залежність споживаної потужності вентилятора від швидкості обертання валу вентилятора така ж як і відцентровий насос

Р = f (Q3), тобто. зниження швидкості обертання валу вентилятора призводить до зменшення споживаної потужності у 8 разів. Економія електроенергії при застосуванні частотно-регульованого приводу може становити до 60%.

Перетворювачі частоти для каналізації

( Hyundai N700, N700E, N5000)

Керує насосними агрегатами каналізаційної насосної станції.

Особливості роботи каналізаційної насосної станції.

Більшість часу на станції працює один насосний агрегат. Регулювання продуктивності дроселювання трубопроводів зазвичай не передбачається. Перекачування стоків відбувається під час роботи агрегату як періодичних включень.

Застосування перетворювачів частоти дозволяє:

Економити електроенергію за рахунок управління насосним агрегатом за спеціальним алгоритмом, що включає:

* Стабілізацію максимально допустимого рівня в приймальному резервуарі при великих потоках;
* Підтримка оптимальної частоти електродвигуна при зниженні припливу;
* виключення втрати електроенергії на пускові струми;

Спрощується технічне обслуговування технологічного обладнання, оскільки виключається велика кількість пусків електродвигунів.

Забезпечується оптимальне перебіг режиму перекачування стоків без гідроударів.

Зменшується кількість комутаційних перемикань у силових ланцюгах та ланцюгах управління насосними агрегатами.

Перетворювачі частоти для занурювальних насосів
( Hyundai N700, N700E, N5000)

Переваги застосування частотно-регульованого електроприводу для глибинних насосів.

* Економія електроенергії від 30 до 60%.
* Виключення гідроударів, що дозволяє різко збільшити термін служби трубопроводів та запірної арматури.
* Відсутність великих пускових струмів, повний захист електродвигунів насосних агрегатів, робота електродвигунів та пускової апаратури зі зниженим навантаженням, що значно збільшує термін служби електродвигунів.
* Значна економія води за рахунок оптимізації тиску в мережах та зменшення розривів трубопроводів.
* Можливість повністю автоматизувати насосні станції.
* Вода до споживача може подаватись безпосередньо через закриті труби без накопичення в резервуарі або водонапірному баку.
* Не вимагає будівництва, обслуговування водонапірних баків або накопичувальних резервуарів
* Особливість застосування ПЧ: відстань від інвертора до е/д без моторного дроселя за потужності е/д до 5 кВт-10-20м, до 50 кВт - 30-40м, з дроселем - до 200м.

Перетворювачі частоти для підтримки рівня

( Hyundai N700, N700E, N5000)

Підтримка заданого рівня рідини у баку.

Застосування ПЧ підтримки заданого рівня рідини в баку. Продуктивність насоса регулюється залежно від рівня рідини у баку. Ефект аналогічний опису застосування в каналізації

Частотні перетворювачі великої потужності для котелень

( Hyundai N700, N700E, N5000)

Застосування частотно-регульованого приводу в насосних та тягодутьевих механізмах котельних установок.

Важкі машини споживають близько 60% електроенергії власних потреб котельних цехів. Тому регулювання їх режимних параметрів істотно впливає на потужність та економічність роботи котельних установок.

Використання частотно-регульованих приводів дозволяє вирішувати завдання узгодження режимних параметрів і енергоспоживання тягодутьєвих механізмів з характером навантаження котлів, що змінюється.

Основним призначенням тягодутьєвих механізмів та водогрійних котлів є підтримання оптимального режиму горіння у топці котла. Під поняттям оптимального режиму тут мається на увазі підтримання оптимального співвідношення "паливо-повітря" та створення найбільш сприятливих умов для повного згоряння палива. Для виконання цієї умови необхідно з одного боку подати потрібну кількість повітря в топку - з іншого із заданою інтенсивністю вилучати з неї продукти горіння.

Застосування перетворювачів частоти для управління вентилятора подачі повітря в топку, а також вентилятора димососа дозволяє не тільки ефективно вирішувати це завдання, але й автоматизувати цей процес найбільш повно та ефективно.

Як правило, система регулювання димососу повинна підтримувати задану величину розряджання в топці котла незалежно від продуктивності котлоагрегату.

Подача палива в топку котла для збереження балансу між підведенням тепла та відведенням його виконує існуюча система управління продуктивністю котлоагрегату, що регулює подачу палива. З його збільшенням збільшується подача повітря в топку котла і електропривод димососа повинен збільшити відсмоктуючий об'єм продуктів горіння. Таким чином, зв'язок між системами регулювання вентилятора та димососу здійснюється через топку котла.

Оскільки графік навантаження опалювальної котельні досить нерівномірний, зменшення продуктивності як вентилятора, так і димососу дозволить заощадити до 70% електроенергії, що йде на приведення в дію цих механізмів.

Переваги застосування частотно-регульованого електроприводу:

* Економія електроенергії від 30 до 60%.
* Виключення гідроударів, що дозволяє різко збільшити термін служби трубопроводів та запірної арматури.
* Відсутність великих пускових струмів, повний захист електродвигунів насосних агрегатів, робота електродвигунів та пускової апаратури зі зниженим навантаженням, що значно збільшує термін служби електродвигунів.
* Значна економія енергоресурсів рахунок оптимізації їх витрати.
* Можливість повністю автоматизувати об'єкт.

Частотні перетворювачі великої потужності для компресорів

( Hyundai N700, N700E, N5000)

Застосування частотно-регульованого приводу компресорних установках.

Робота поршневого компресора істотно відрізняється від роботи механізмів з вентиляторною характеристикою, оскільки момент опору на його валу вважатимуться постійним.

Однак продуктивність компресора Q м3/хв залежить від кількості обертів його валу. При регулюванні продуктивності компресора зміною числа оборотів його валу змінюється і потужність, що споживається з мережі електродвигуном, що приводить компресор у рух. На промислових підприємствах досить часто потрібно регулювати продуктивність компресорних установок рахунок зміни швидкості обертання електродвигуна.

Через нерівномірність споживання стисненого повітря під час роботи компресора іноді доводиться відкривати спускний клапан у ресивері компресора.

Застосування частотнорегульованого приводу, як показано на схемі, дозволяє економити електроенергію, підтримуючи оптимальний тиск при оптимальній витраті стисненого повітря в системах пневматики.

При застосуванні частотно-регульованого приводу для керування гвинтовими компресорами можна отримати економію електроенергії, порівнянну з економією при управлінні відцентровими насосами (до 60%), т.к. Характеристика гвинтового компресора близька до характеристики відцентрового насоса.

Крім отримання економії електроенергії, застосування частотно-регульованого приводу додатково забезпечує наступне:

* Знижується зношування комутаційної апаратури через відсутність великих пускових струмів при включенні двигуна компресора.
* Оптимізація тиску в пневмомережі знижує виток стисненого повітря.
* Збільшується термін служби електродвигуна через зниження його навантаження та відсутність важких пускових режимів.

Частотні перетворювачі великої потужності для фасування продукції

( Hyundai N700, N700E)

Установка для фасування.

У цьому прикладі показано застосування перетворювачів частоти (ПЧ) у встановленні для фасування матеріалів. Конвеєр працює за циклом переміщення-завантаження. Дозатор вмикається, коли конвеєр встановлює тару під нього. Завдяки більш точному підтримці швидкості, позиціонуванню, управлінню інформаційними мережами можна отримати більший ККД системи.

Частотні перетворювачі великої потужності для намотування

( Hyundai N700, N700E)

Установка для намотування матеріалу.

Для забезпечення протягування матеріалу з малими відхиленнями від заданої швидкості використовується перетворювач частоти з датчиком зворотного зв'язку (енкодер). Для отримання рулону матерії з постійним натягом по всьому діаметру намотування перетворювач частоти приводу бобіни управляється аналоговим сигналом датчика натягу. Ще один варіант - використання вбудованої функції - обмеження або керування моментом перетворювача.

Частотні перетворювачі великої потужності для переміщення

( Hyundai N700, N700E)

Установка рівномірного переміщення матеріалу.

Застосування ПЧ у режимі "Майстер-відомий" на прикладі установки для переміщення матеріалу. Для отримання однакових вихідних частот перетворювачів широко використовується режим "майстер-відомий". При цьому завдання швидкості подається на привід "майстер". Інші приводи є веденими і одержують завдання швидкості з веденого.

Частотні перетворювачі великої потужності для укладання

( Hyundai N700, N700E)

Установка для рядного намотування дроту з використанням розкладача.

Для отримання даних про реальну швидкість обертання, кількість оборотів, реалізацію можливості завдання моменту натягу привід намотування використовує датчик зворотного зв'язку. Сигнал пропорційний швидкості намотування надходить на привід розкладача. Цим досягається синхронізація зворотно-поступального руху розкладника для отримання котушки з рядним намотуванням.

Частотні перетворювачі великої потужності для енерго- та ресурсозбереження

( Hyundai N700, N700E, N5000)

Енерго- та ресурсозбереження.

Найбільш просте та ефективне застосування - управління насосними агрегатами станцій підкачування водопровідних мереж та теплових розподільчих пунктів. Засноване це на стабілізації тиску холодної чи гарячої води на виході насосної станції. Можливе застосування як сигнал зворотного зв'язку датчика витрати води.

При нерівномірному добовому, тижневому, місячному графіку споживання води підтримання оптимального тиску в мережах можливе за допомогою перекриття засувок на виході насосної станції (метод дроселювання) або рахунок зміни швидкості обертання насосного агрегату (зміна його продуктивності).

Потужність, що споживається насосом, знаходиться в кубічній залежності від швидкості обертання робочого колеса.

Р = f (Q3), тобто. зменшення швидкості обертання робочого колеса насоса, вентилятора вдвічі призводять до зменшення потужності, споживаної насосом в 8 разів. Продуктивність насоса Q прямо пропорційна швидкості обертання робочого колеса насоса. Виходячи з графіків споживання води та залежності потужності, що споживається насосом від продуктивності, можна визначити приблизну економію електроенергії від застосування частотно-регульованого приводу.

Знаючи добовий графік витрати або споживання води, можна визначити добову економію електроенергії при застосуванні частотно-регульованого приводу. Для кожного значення продуктивності насоса Q це буде різниця Р графіка споживання потужності. Отже видно, що частотнорегулируемый привід ефективніше.