69114  Україна, м. Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади б. 28 оф. 37

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

"ДЕМОС"

Продукція

Промислові амортизатори ACE

ПРОМИСЛОВІ АМОРТИЗАТОРИ ВИРОБНИЦТВА КОМПАНІЇ АСЕ (США)

Каталог промислових амортизаторів (rus)
Відео АСЕ на Youtube
Пластини для демпфірування (rus)

Компанія "Демос" представляє українському споживачу продукцію американської компанії "ACE Controls Internationals" - світового лідера в розробці та виробництві пристроїв для контролю за рухом.

Майже всі виробничі процеси складаються з рухів, які можуть набувати форму лінійної передачі, поворотів, швидкої подачі матеріалу і т.п. В деяких точках виробничого процесу ці рухи можуть змінювати напрям або зупинятися. Але будь-який рухомий об'єкт має кінетичну енергію, і, якщо тіло міняє напрям руху або зупиняється, то розсіювання цією енергії може привести до виникнення руйнівних ударних сил, які можуть пошкодити структурні або робочі частини механізмів та машин.

Збільшення продуктивності машин та механізмів можливе лише в тому випадку, якщо розсіювання кінетичної енергії рухомих частин відбувається максимально плавно, тобто усунена деструктивний вплив сил гальмування. Оптимальне вирішення цієї проблеми пропонує компанія АСЕ. Її унікальні промислові амортизатори забезпечують неперервне лінійне гальмування за найкоротший час та з найменш можливими силами реакцій.

Вже понад 40 років американська компанія АСЕ є признаним лідером в області розробки пристроїв для контролю за рухом. Цей успіх бере свій початок ще в 60-х роках минулого сторіччя, коли компанія АСЕ розробила та виготовила унікальний промисловий амортизатор за замовленням автомобільних заводів м. Дейтройт (США). На сьогоднішній день промислові амортизатори від АСЕ нараховують більш ніж 170 різноманітних моделей. Більше того, компанія постійно розширює свій асортиментний ряд пристроїв контролю за рухом і зараз сюди ще входять запобіжні промислові амортизатори, поворотні демпфери, гідравлічні демпфери, регулятори подачі, промислові газові пружини, профільовані демпфери і цілий ряд інших спеціальних пристроїв.