69114  Україна, м. Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї бригади б. 28 оф. 37

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕННОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

"ДЕМОС"

Продукція

Насоси Pedrollo

Працюючи творчо та з душею, фірма PEDROLLO має намір привести воду у рух по всьому світу. Насоси її виробництва мають широке застосування, прості у використанні, економічні, доступні всім і скрізь.

Компанія бачить свою місію в тому, щоб зробити воду, яка є запорукою життя, розвитку та комфорту, доступною для всіх.

Підприємство PEDROLLO займає площу 70000 кв.м. Виробничий процес характеризується високим технологічним рівнем та автоматизацією, що робить фірму PEDROLLO одним з лідерів цієї галузі як за обсягом, так і за ступенем контролю якості продукції по всьому ланцюжку. Електронасоси PEDROLLO експлуатуються у 160 країнах світу: це робить фірму компанією морового масштабу, що підтверджує річний обсяг виробництва, що становить майже 2 млн одиниць. В асортименті представлено понад 100 одиниць електронасосів (дренажних, свердловинних та поверхневих), що забезпечує основну частину побутових потреб, а також потреби промисловості, комунального та сільського господарства.

Компанія PEDROLLO має найсучасніший дослідно-конструкторський центр, обладнаний новітніми програмними та апаратними засобами, забезпечує постійне вдосконалення асортименту, що виробляється, а також створення нових моделей з використанням матеріалів останнього покоління.

Серцем насоса PEDROLLO, безперечно, є електродвигун. Тому необхідно забезпечити найвищу якість компонентів, що використовуються в ньому, а різні фази виконання обмотки (ізоляція, просочення і т.д) повинні проводитися на найсучасніших автоматах, які забезпечують точність і повторюваність всіх операцій.

Перш ніж впровадити нову модель насоса PEDROLLO у виробництво, вона проходить через оснащену за останнім словом техніки випробувальну лабораторію, де на найсучасніших стендах за допомогою електричних та гідравлічних тестів перевіряється якість та працездатність моделі. Остаточне складання насосів PEDROLLO проводиться на автоматичних лініях, що гарантують максимальну точність та високу швидкість складання. Це дає можливість отримати готовий виріб у найкоротший термін.

 

 

Nasos_PK

Насоси Pedrollo вихрові

Насоси Pedrollo вихрові призначені для перекачування чистої води без абразивних частинок і хімічно неагресивних рідин. Використовуються в побуті та промисловості для автоматичної подачі води спільно з мембранними баками, для зрошення городів та садів, для компенсації недостатнього тиску у водопровідній мережі, для сантехнічних цілей, для постачання водою кондиціонерів та рефрижераторів.
Тжидк. до +90°С
Q до 5,4 куб.м/ч H до 160 м.
Помпа для откачки воды, дренажные насосы Pedrollo

 

Насоси Pedrollo дренажні

Насоси Pedrollo дренажні призначені для підйому чистої та забрудненої води та хімічно неагресивних рідин. Придатні для осушення затоплених приміщень невеликого об'єму (підвали, бокси) у надзвичайних ситуаціях, для спорожнення басейнів, переробки побутових стоків (пральні, посудомийні машини), для подачі води в садові фонтани, для зрошення невеликих садів та городів з накопичувачів, для осушення відстійників. Мають обмеження проходження твердих частинок у зваженому стані до 40 мм.
Тжидк. до +40°С
Q до 24 куб.м/ч, H до 26 м.Насоси Pedrollo відцентровані з різьбовими патрубками

Відцентрові насоси Pedrollo - мають одне або два робочі колеса (багатоступінчасті). Застосовуються для мийок високого тиску, в установках пожежогасіння, теплопостачання, охолодження та кондиціювання енергозберігаючі.
Тжидк. до +90°С.
помпа для откачки воды, насосы погружные фекальные

Насоси погружні фекальні

Занурювальні фекальні насоси Pedrollo призначені для підйому забруднених та стічних вод та хімічно неагресивних рідин. Особливо підходять для застосування в побуті для перекачування рідини, що містить волокнисті тіла та тверді частинки у зваженому стані. Застосовуються для осушення затоплених приміщень, спорожнення басейнів та ванн, відкачування побутових стоків, спорожнення каналізаційних відстійників, скидання рідкого гною та брудних вод. Мають обмеження проходження твердих частинок у зваженому стані до 70 мм.
Тжидк. до +40°С
Q до 96 куб.м/ч, H до 25 м.
 

помпа для воды электрическая, насосы консольные центробежные PedrolloНасоси Pedrollo консольні відцентрові з фланцевими з'єднаннями

Відцентрові насоси Pedrollo моделі F оснащені високопродуктивними двигунами класу EFF1 максимального енергозбереження. Застосовуються в системах водопостачання, охолодження, опалення, циркуляції, кондиціювання, пожежогасіння, іригації та інших систем комунального, промислового та сільськогосподарського призначення.
Тжидк. до +90°С
Q до 360 куб.м/ч, H до 95 м.

Скважинный насос Pedrollo

 

Свердловинні насоси Pedrollo

Свердловинні насоси Pedrollo призначені для підйому чистої води та хімічно неагресивних рідин. Придатні для автоматичної подачі води зі свердловин, колодязів, підтримки тиску в мережі, зрошення городів і садів, для мийного устаткування, збільшення напору в системах протипожежної безпеки тощо.
Макс. вмісту піску не більше 150 г/куб.м.
Тжидк. до +35°C
Q до 60 куб.м/ч, H до 390 м.
 

Nasos_HF_HIGHНасоси Pedrollo відцентрові

Відцентрові насоси Pedrollo серії NGA – конструктивне рішення робочого колеса, відкритого типу, дозволяє переміщати сильно забруднені рідини без небезпеки закупорки робочого колеса. Завдяки цій конструктивній характеристиці насоси знаходять своє застосування в промисловості для переміщення вод з каналів, річок, резервуарів, басейнів і т.д.
Відцентрові насоси Pedrollo серії HF рекомендуються для застосування в комунальному секторі та сільському господарстві. Високий ККД, а також можливість використання в режимі тривалих і високих навантажень, дозволяють з успіхом застосовувати ці насоси для самопливного зрошення та дощування, для відбору води з озер, річок, колодязів, а також у різних галузях промисловості, коли необхідно досягнення високих показників подачі при середній та низькій величині напору.
Тжидк. до +90°С
Q до 108 куб.м/ч, H до 39 м.
Nasos_PK-BZ

Насоси бронзові Нержавіюча сталь Малошумні багатоступінчасті

Для в'язких та спінених рідин. Конструктивні особливості цих насосів є надійною гарантією від окислення та утворення іржі. Компактність та функціональні характеристики по гідравліці забезпечують можливість їх експлуатації у промисловості, системах охолодження, кондиціювання тощо.
 

Насоси Pedrollo самовсмоктувальні "JET"

Самовсмоктувальні насоси "JET" Pedrollo - створені для перекачування води, в тому числі при наявності в ній повітря, систем підтримки тиску, поливання садів, перекачування води, що містить повітря. Завдяки своїй надійності, простоті в експлуатації вони з успіхом застосовуються в побуті, зокрема для подачі води у поєднанні з невеликими системами підтримання тиску.
Тжидк. до +40°С
Q до 12 куб.м/ч, H до 80 м.
Глубина всасывания до 9 м

Самовсмоктувальні насоси Pedrollo серії JDW
глибина всмоктування до 45 м.
Погружные насосы для колодцев, насосы для воды погружные Pedrollo

Занурювальні насоси для колодязів Pedrollo

Занурювальні насоси для колодязів застосовуються для подачі води з колодязя для водопостачання будинку. Занурювальні насоси для води забезпечені датчиком (поплавком) спустошення колодязя. Використовуючи автоматику підтримки тиску, за допомогою насосів для колодязів можна домогтися автоматичного водопостачання міського типу.
Тжидк. до +40°С
Q до 7 куб.м /ч, H до 105 м.
 

Nasos_MKБагатооступенчасті насоси Pedrollo

Багатоступінчасті насоси Pedrollo - завдяки високому ККД та пристосовності до різних умов, є ідеальним вибором у побуті, у цивільному секторі та в промисловості; зокрема для організації водопостачання у поєднанні із системами підтримки тиску, підвищення тиску в мережі.
Тжидк. до +40°С
Q до 8 куб.м/ч, H до 100 м.

Автоматичні станції для накопичення та підйому стічних вод SAR

Дані станції ідеальні для підйому стічних вод, якщо установка знаходиться нижче рівня каналізаційної мережі. Пропонуються ємності 40, 100, 250 та 550 літрів. Всі ємності обладнані герметичною кришкою для запобігання витоку рідини або газу.
Тжидк. до +40°С.
 

nasos5Пульти пускові
Автоматика
Приладдя

- Пульт керування;
- станція управління;
- Реле тиску;
- манометр;
- гідроакумулятор;
- лічильник рідини;
- зворотні клапани;
- поплавкові вимикачі;
– Штуцера.

Установки підвищення та стабілізації тиску COMBIPRESS та HYDROFRESH

Використовуються для автономного водопостачання та автоматичної підтримки тиску у системах житлових будинків, квартир тощо. Забезпечують необхідний тиск у системі, необхідне сучасних електропобутових приладів, забезпечують необхідний обсяг води в усіх точках системи.